Březen 2014

Pár nápadů pro krásnější dny

27. března 2014 v 22:36 | Caroline* |  Trocha kreativity
Dnes jsem měla konečně trochu času udělat si v pokoji pořádek, vzpomněla jsem si přitom, kolik hezkých věcí mám a jak prázdně by bez nich můj pokoj vypadal. Mám ráda, hezké věci, opravdu si raději koupím například dražší sešit, jen proto, že je mnohem hezčí než ten levnější, i když plní stejnou funkci, a myslím, že v tom nejsem sama. Samozřejmě muži to opět nepochopí, ale mně dělají hezké maličkosti radost každý den.

Rozhodla jsem se s vámi podělit o pár svých "dekorací", které mi dělají můj pokoj veselejším, a také o nějaké své výtvory.

Hlavně úhledně
Když už se rozhodnete pro velký úklid, berte to z té lepší stránky a udělejte si radost tím, jak si vše zkrášlíte, když budete uklízet pořádně. Jasně, do šuplíků se nikdo nedívá, ale stejně, je to hezký pohled aspoň pro vás :). Navíc - najdete spoustu věcí, na které jste už dávno zapomněli, a to je vždycky fajn.


Kouzelné večery
Nemívám na pracovním stole přebytek místa, ale na něco pěkného si místo vždy udělám. Jasně, mohla bych klidně hodit prstýnky do nějaké krabičky a s lampou se neobtěžovat, ale jsem vážně zatížená na dekorace a růžová lampička mi před spaním vytvoří krásnou atmosféru. (a ano, zbožňuju víly :D)


Má laková posedlost - svět barev a možností

23. března 2014 v 20:24 | Caroline* |  Trocha kreativity
Při konečně klidném nedělním večeru jsem se rozhodla se s vámi podělit o svou další posedlost. Jako správná žena mám ráda vše co je krásné, i kdyby to bylo úplně zbytečné. Většina mužů by určitě nepochopila, proč mám doma 54 laků na nehty a proč chci proboha kupovat další. Na moji obhajobu - opravdu je používám, lakuji si nehty ráda a taky ráda zkouším nové barvy či vzory a nepřipadá mi to ani trochu jako handicap. Není to vůbec tak nákladné, když si koupím jednou za čas nový lak a tím, že dlouho vydrží, hezky mi přibývají. A ne, nevyhazuji pak téměř nepoužité laky, ale skoroprázdné, vyschlé, které se už použít nedají (a to s těžkým srdcem), protože je OPRAVDU POUŽÍVÁM a navíc se občas hodí i ostatním členům rodiny :).

Co tím chci říct? Chlapi, nechci tady žádné komentáře! :D

A díky mé další posedlosti - fotit si každou blbost - s vámi můžu nyní sdílet pár pěkných nápadů, ať už mých, či okoukaných někde s internetu.

Dávka romantiky
Když už mám náladu na delší dekorace, mám ráda tyto černobílé kytky na neutrálním podkladu. Návod jsem našla někde na youtube, ale už to dělám podle sebe. Stačí mi jen párátko a trpělivost :)


Má posedlost - Joseph Morgan, The Originals, Klaroline a další posedlosti s tím spojené

19. března 2014 v 21:05 | Caroline* |  Seriálová posedlost
Nevím co to je s těmi muži s anglickým přizvukem, ale je to tak sexy, že to dokonale funguje. Taky jste občas posedlí fiktivní postavou? Doufám, že ano, jinak se v tomto nedočkám pochopení :D.


Lorde

18. března 2014 v 2:19 | Caroline* |  Svět hudby
Žena zvláštní a tajemná, ve skutečnosti ne příliš krásná, ale svým hlasem přímo nádherná. Takto bych popsala zpěvačku, která mě naposled okouzlila. Obecně je to Novozélanďanka, která si své umělecké jméno zvolila na základě své fascinace panovníky a aristokracií.


Opět na začátku

17. března 2014 v 23:57 | Caroline* |  Nějaké ty kecy
Každý den nás napadají stovky zajímavých myšlenek, komunikujeme s desítkami lidí a poznáváme nespočet nových věcí, lidská paměť je však nedokonalá, a tak většina těch nápadů upadne do zapomnění. Naštěstí existují způsoby, jak své myšlenky zaznamenat, a co je ještě lepší, existují také způsoby, kdy své myšlenky můžeme i sdílet. Pro člověka jako já, který má široké spektrum zájmů a rád sděluje své názory, je blog ideálním řešením. Ale i přes tuto lásku k psanému textu a úspěšným blogům, na které jsem byla pyšná, protože přeci každý je pyšný na to, co vytvoří, jsem se toho musela vzdát.

Je to už pár let, několik nepřátelských lidí ničících mé sny mi ze života zmizelo, a tak si říkám, že by nebylo na škodu zkusit to opět od začátku.

Nebojte, nehodlám sem psát nějaký svůj deníček, hodlám zde šířit věci, které za to stojí, filmy, které nadchnou, hudbu, do které se člověk zamiluje, možná se podělím o pár krásných koníčků a o pár věcí z mé tvorby. Ráda se také podělím o své seriálové závislosti a celkově o vše, co mě nadchne.

Na úvod to snad stačí, jsem jednoduše opět na začátku :).